Sodoma

  • 978-83-7785-582-9
  • Autor: Wolski, Marcin
  • Dostępność: Jest
  • 35,90 zł 32,00 zł

Nadchodzi dzień sądu

Wielka radość dla miłośników Agenta Dołu i Psa w studni!
Marcin Wolski po sukcesach na niwie historii alternatywnych powraca w dawnym stylu. Zaprasza do współczesnej Sodomy i każe swemu bohaterowi powtórzyć zadanie, które Bóg zlecił ongiś Lotowi. Jeśli nie znajdzie dziesięciu sprawiedliwych, jego miasto, gigantyczna dziesięciomilionowa metropolia, ulegnie zagładzie, choć tym razem to sami ludzie zgotują ludziom tragiczny los.
Bohater, Tol Willer, ma do dyspozycji parapsychiczne zdolności i tylko 72 godziny. Podjęte zadanie skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy na jego drodze stanie piękna osiemnastoletnia Claire, uciekinierka z zakładu dla panien szczególnego przeznaczenia.
Wstrząsająca i głęboko humanistyczna historia o świecie i czasach, które mogą, choć nie muszą nastąpić, opowiedziana zgodnie z najlepszymi standardami kina akcji.

Rok wydania: 2014
Stron: 312
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Format: 140x205
Pakowanie: 10
Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 8 grudnia 2014