Kontakt

RECEPCJA

łaczy telefony do innych działów

recepcja@zysk.com.pl
tel. 616 706 619 fax. 61 852 63 26

SEKRETARIAT

sekretariat@zysk.com.pl
biuro@zysk.com.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY

Szef produkcji – Przemysław Kida
kprzemo@zysk.com.pl
tel. 61 855 06 90

KSIĘGOWOŚĆ

ksiegi@zysk.com.pl

FOREIGN RIGHTS

  Anna Giryń
anna.giryn@zysk.com.pl
tel. 519 836 162

PROPOZYCJE WYDAWNICZE

Przejdź do zakładki PUBLIKUJ Z ZYSKIEM


 

DZIAŁ MARKETINGU

Sekretariat działu

Maria Tomczak
marketing@zysk.com.pl
tel. 61 853 27 51

Dyrektor działu marketingu

Adam Zysk
adam.zysk@zysk.com.pl

Strona internetowa i social media

Sylwia Zysk
sylwia.zysk@zysk.com.pl

Specjaliści ds. promocji i pr

Robert Kaczmarek
robert.kaczmarek@zysk.com.pl
tel. 502 040 698

Żaneta Wiśnik

tel. 607 569 898

Konrad Urbański
konrad.urbanski@zysk.com.pl
tel. 519 836 161


 

DZIAŁ HANDLOWY

ul. Ługańska 1, 61-311 Poznań
tel. tymczasowy 61 670 60 93

 

 

Kierownik działu handlowego

Grzegorz Jaraczewski
grzegorz@zysk.com.pl
tel. 505 175 573

KSIĘGARNIA STACJONARNA

ul. Wielka 10, 61-774 Poznań
tel. 616 706 909

ksiegarnia-wielka@zysk.com.pl

KSIĘGARNIA INTERNETOWA

sklep@zysk.com.pl

Dawid Paszek
dawid.paszek@zysk.com.pl
tel. 61 670 67 77

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

 

Polska centralna – mazowieckie

Robert Paduch
ul. Kolejowa 15/17, paw. 28
01-217 Warszawa
zysk.wawa@zysk.com.pl
tel./faks 22 631 94 50 tel. 602 613 729

Polska zachodnia

Sławomir Brychcy
bs.zysk@wp.pl
tel. 505 013 315

Jacek Maciejonek
jm.zysk@wp.pl
tel. 604 630 668

Małopolska – podkarpackie

Rafał Gorączko
rafalgoraczko.gmail.com
tel. 513 034 297

Polska północna

Firma Spek – Grzegorz Giżewski hurtownia patronacka
ul. Sobieskiego 14, Gdańsk
spek@spek.com.pl
tel. 609 475 790